Łóżeczko domek

Prezentuję urocze łóżeczko domek w stylu skandynawskim, który będzie stanowił bezpieczną strefę wypoczynku dla dziecka jak i oryginalne wyposażenie pokoju. Łóżko domek może być spełnieniem marzeń każdego dziecka, ale nie tylko, gdyż może również cieszyć oko rodziców. Takie łóżeczko spełnia swoją rolę sypialnianą, a także jest też bazą do zabaw, wyciszenia, czytania bajek, pogaduch z rówieśnikami.

Konstrukcję domku wykonałem z drewnianej kantówki (4 cm), a stelaż łóżeczka z desek. Dla wygody dziecka łóżeczko ma obniżony do ziemi stelaż, a dla większego bezpieczeństwa dodałem na szczytach łóżka poziome belki. 

Wymiary łóżeczka to 130 x 64 x 150 cm (szerokość x  głębokość x wysokość). 

W przypadku pomysłu na inny wymiar, a może sposób wykonania czy dodania dodatkowych elementów, jestem otwarty na wszelkie propozycje. Zapraszam z własnymi pomysłami, uzgodnimy wspólnie szczegóły, wykonam wycenę, a po jej akceptacji niezwłocznie przystąpię do realizacji zlecenia.

Poniżej zdjęcie łóżeczka:

Prezentuję również inny projekt, który zrealizowałem wcześniej – wykonałem i pomalowałem konstrukcję domku dla gotowego łóżeczka dziecięcego:

 

Oferta 

Zainteresowanych moimi wyrobami zapraszam do obejrzenia oferty na stronie lub na portalu OLX.

Zapraszam do polubienia i komentowania na mojej stronie Facebook.