Kilka słów o mnie i firmie RUK-CUK…

Nazywam się Krzysztof Ratajczak, jestem „gościem” po 50-ce, który postanowił na emeryturze spełniać marzenia. Od wielu lat interesuję się drewnem, a praca z tym materiałem sprawia mi wiele przyjemności. Chcąc aktywnie spędzać czas na emeryturze, w czerwcu 2016 r. postanowiłem otworzyć firmę RUK-CUK, łącząc w ten sposób swoją pasję z możliwością uzyskania dodatkowych zarobków – jak wiadomo emerytom pieniędzy nigdy za wiele.

Nazwa firmy została zapożyczona z gwary poznańskiej co wskazuje na regionalny charakter mojej działalności. RUK-CUK inaczej „szybko, w mig”, przy tym jednak starannie i dokładnie. Pracuję tworząc zarówno dla mieszkańców Wielkopolski jak i pozostałych regionów naszego kraju.

Swoje wyroby wysyłałem już w różne zakątki naszego kraju – od Słupska przez Warszawę i Białystok do okolic Rzeszowa. Moimi odbiorcami są zarówno osoby prywatne jak i firmy.

Największą radością dla mnie jest zadowolony klient – jestem otwarty na wszelkie sugestie. Praca nad produktami to nie masówka, w wykonanie każdego z nich wkładam wiele serca, co przedkłada się na zadowolenie moich klientów.

Wierzę, że galeria będzie się powiększać o zdjęcia moich produktów, które zagościły i zagoszczą w Waszych domach i firmach.